BAŞLANGIÇ PAKETLERİ

Bu paket eskrim sporuna yeni başlayacak olanlar ve yeni başlamış olanlar için idealdir. Başlangıç paketlerinde 350N eskrim ceketi, eldiven ve sporcunun branşına uygun maske ile silahın yanı sıra kız çocukları ve kadınlar için göğüs koruyucusu yer alır. Bu ürünler sporcular elektrikli maç yapacak seviyeye gelene kadar ihtiyaç duyacakları temel eskrim malzemeleridir. Başlangıç paketleri branşların yanı sıra kız çocuk, erkek çocuk, kadın ve erkek olarak gruplandırılmıştır. Kendinize en uygun başlangıç paketini bir sonraki sayfada seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ PAKETLERİNİ GÖRÜNTÜLE

MAÇ PAKETLERİ

Bu paket antrenmanlarda elektrikli maç yapmaya başlamış ve ulusal turnuvalarda mücadele eden eskrimciler için idealdir. Maç paketlerinde 350N eskrim ceketi, 350N eskrim pantolonu, 350N plastron, eskrim çorabı, kızlar için göğüs koruması ve sporcunun branşına uygun eldiven, 350N maske, vücut kordonu ile silahın yanı sıra tekerlekli eskrim çantası yer alır. Bu ürünler sporcular FIE (Uluslararası Eskrim Federasyonu) onaylı malzeme gerektiren uluslararası turnuvalara katılmaya başlayacak seviyeye gelene kadar ihtiyaç duyacakları eskrim malzemeleridir. Maç paketleri branşların yanı sıra kız çocuk, erkek çocuk, kadın ve erkek olarak gruplandırılmıştır. Kendinize en uygun maç paketini bir sonraki sayfada seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

MAÇ PAKETLERİNİ GÖRÜNTÜLE

PERFORMANS PAKETLERİ

Bu paket FIE (Uluslararası Eskrim Federasyonu) onaylı malzeme gerektiren uluslararası turnuvalarda mücadele eden veya en iyi konfor, güvenlik ve kaliteyi arayan eskrimciler için idealdir. Performans paketlerindeki malzemeler FIE onaylıdır. Bu malzemeler 800N eskrim ceketi, 800N eskrim pantolonu, 800N plastron, eskrim çorabı, kızlar için göğüs koruması ve sporcunun branşına uygun eldiven, 1600N maske, vücut kordonu ile silahın yanı sıra tekerlekli eskrim çantası ve ayakkabıdan oluşur. Performans paketleri branşların yanı sıra kız çocuk, erkek çocuk, kadın ve erkek olarak gruplandırılmıştır. Kendinize en uygun performans paketini bir sonraki sayfada seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

PERFORMANS PAKETLERİNİ GÖRÜNTÜLE